![vienna-presentation0](https://vetdev.org.ua/wp-content/uploads/2021/11/vienna-presentation0.jpg)
Створену Громадську спілку «Асоціація з розвитку професійної та неперервної освіти» було презентовано на координаційному проєктному семінарі за проєктом Еразмус+ «Нові механізми управління на основі партнерства та стандартизації підготовки викладачів професійної освіти в Україні» (PAGOSTE), що відбувся у Віденському університеті економіки та бізнесу з 26 по 29 вересня.
У семінарі взяли участь представники з України, Австрії, Італії та Німеччини. Дуже важливим для розвитку Асоціації на загальнонаціональному рівні стала участь у координаційному проєктному семінарі заступника Міністра освіти та науки України – Ігора Гарбарука та Генерального директора директорату професійної освіти МОН України – Ірини Шумік.