вул. Університетська, 16, м.Харків, 61003, Україна
+38 (067) 189 99 93
arpnoassociation@gmail.com

Запрошуємо до співпраці!

АРПНО

З вересня 2021 р. розпочала роботу громадська спілка «Асоціація з розвитку професійної та неперервної освіти». Запрошуємо наукову спільноту, педагогічних працівників приєднатися до активної та плідної роботи щодо розвитку сучасної освіти та науки.

Головна мета Спілки сприяння розвитку та популяризації професійної освіти в Україні, безперервному самовдосконаленню педагогів професійної освіти, впровадженню інноваційних педагогічних та виробничих технологій, підтримка неперервної освіти громадян, реалізації освітньої політики держави, а також, задоволення професійних, наукових, соціальних, культурних та інших інтересів своїх членів.

Найближчим часом буде організована реєстрація членів спілки. Членами можуть бути як юридичні так і фізичні особи, які зацікавлені у розвитку професійної та неперервної освіти України. Планується також започаткування регіональних відділень і секцій за напрямками.

Ми хочемо створити потужну громадську організацію, що об’єднає всіх і зможе впливати на формуванні політики професійної та неперервної освіти в Україні, в тому числі у розробці проектів законодавчих актів, проектів державних концепцій, стратегій розвитку професійної та неперервної освіти в Україні та їхньої реалізації. Важливим напрямком роботи спілки буде сприяння створенню умов для активної професійної, дослідницької та інноваційної діяльності своїх членів.

Тож запрошуємо всіх, кому небайдужа доля професійної та неперервної освіти України, до наших лав!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *