вул. Університетська, 16, м.Харків, 61003, Україна
+38 (067) 189 99 93
arpnoassociation@gmail.com

Асоціація разом з УІПА провели школу педагогічної майстерності «ОСВІТА 4.0 ТА ПЕДАГОГІЧНА ДОСКОНАЛІСТЬ»

АРПНО

В Українській інженерно-педагогічній академії в партнерстві з ГС «Асоціація з розвитку професійної та неперервної освіти» у період з 27 по 29 жовтня пройшла школа педагогічної майстерності, у якій взяли участь гаранти освітніх програм, викладачі, аспіранти та студенти магістратури.

Всього учасникам було проведено 2 комплексні семінари-тренінги на актуальні тематики:

  • підвищення мотивації студентів до навчання у ЗВО в умовах змішаного навчання;
  • стратегія і тренди, що підтримують розвиток і модернізацію освіти.

Тренери школи: Наталія ОЛІЙНИК, к.п.н., доцент та в.о. керівника ХТЕІ УІПА; Ольга БЛАГИЙ, к.п.н., старша викладачка кафедри харчових технологій, легкої промисловості і дизайну; Ольга ЛИТВИН, аспірантка та асистентка кафедри педагогіки, методики та менеджменту освіти; Наталія ВОЛОВЧУК, к.філос.н., старша викладачка кафедри краєзнавчо-туристичної роботи, соціальних і гуманітарних наук; Тетяна БОНДАРЕНКО, д.п.н., професорка кафедри інформаційних комп’ютерних технологій і математики та Ганна КОРНЮШ, к.п.н., доцентка кафедри іншомовної підготовки, європейської інтеграції та міжнародного співробітництва.

Учасники Школи дізналися про:

  • міжнародний досвід розвитку потенціалу вищої освіти;
  • інструменти та технології побудови, розвитку та дизайну кар’єри майбутнього педагога;
  • маркетинг факультету (інституту) як частина розвитку академії;
  • ключові принципи підвищення мотивації студентів в умовах змішаного навчання;
  • найновітніші цифрові інструменти освітньої взаємодії.

Також окремий семінар було присвячено мікро-викладацькій практиці, де учасники тренінгу змогли підготувати та провести фрагмент заняття з використанням набутих знань й отримати конструктивний фідбек від організаторів тренінгу та колег.

Загальна кількість учасників школи склала 66 осіб з усіх інститутів та факультетів УІПА в Харкові та Бахмуті, а також представників Інституту професійно-технічної освіти НАПН України та Горлівського інституту іноземних мов. Свою педагогічну майстерність розвинуло 13 гарантів освітніх програм, 14 завідувачів кафедр, деканів та керівників структурних підрозділів, 34 викладача та 5 здобувачів освіти та аспірантів.

Загальний обсяг II школи склав 12 годин синхронної та асинхронної роботи, учасники змогли взяти участь як у всіх тренінгах/вебінарах школи, так і у окремих за власним вибором.

Сертифікати учасників

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *