вул. Університетська, 16, м.Харків, 61003, Україна
+38 (067) 189 99 93
arpnoassociation@gmail.com

Презентація Асоціації в рамках Стратегічної сесії-виставки

АРПНО

29 листопада в Українській інженерно-педагогічній академії до Всеукраїнського тижня профтехосвіти України відбулася Стратегічна сесія-виставка «Педагогічна та управлінська досконалість у професійній та фаховій передвищій освіті України: партнерство та європейські стандарти».

В рамках заходу відбувся круглий стіл «Партнерство для підготовки викладачів професійної освіти в Україні», на якому член правління «Асоціації з розвитку професійної та неперервної освіти» Купріянов Олександр презентував цю громадську спілку: розповів про напрямки діяльності і органи управляння Асоціації, запропонував вступати до лав і долучатися до робочих груп. Члени круглого столу обговорили можливі шляхи співпраці в рамках Асоціації.

Подивится презентацію.

Серед почесних гостей та ключових спікерів стратегічної сесії-виставки були: генеральний директор директорату професійної освіти МОН України – Ірина ШУМІК; директорка Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації – Анжеліка КРУТОВА; головний технолог АТ «Українські енергетичні машини» – Михайло ІЩЕНКО; експертка з аналітичних питань Національного Еразмус+ офісу в Україні, координаторка Національної команди експертів з реформування вищої освіти – Жанна ТАЛАНОВА; координатор проєкту Erasmus+ PAGOSTE, професор Університету міста Констанц, Німеччина – Томас ДАЙСІНГЕР; директорка Науково-методичного центру професійно-технічної освіти в Харківській області – Тетяна РУСЛАНОВА; завідувачка лабораторії зарубіжних систем професійної освіти і навчання Інституту професійно-технічної освіти НАПН України – Олександра БОРОДІЄНКО; директор Інституту професійних кваліфікацій, радник Конфедерації роботодавців України – Родіон КОЛИШКО; проректор з навчально-методичної роботи Тернопільського національного педагогічного університету ім. Володимира Гнатюка – Ігор ГЕВКО.

Загалом до участі у стратегічній сесії долучилося більше ніж 600 осіб. 542 осіб зареєструвалося до онлайн-участі і більше ніж 60 до безпосередньої участі в стінах Української інженерно педагогічної академії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *