вул. Університетська, 16, м.Харків, 61003, Україна
+38 (067) 189 99 93
arpnoassociation@gmail.com

В Асоціацію були прийняті 40 нових членів!

АРПНО

arpno_n2_0

24 листопада 2021 року відбулося друге засідання Правління Громадської спілки «Асоціація з розвитку професійної та неперервної освіти». Воно пройшло on-line за допомогою Google Meet, були присутні всі п’ять членів Правління.

Основним питанням порядку денного було прийняття 40 нових членів в лави Асоціації у відповідності з Статутом. З презентацією про кандидатури виступила виконавчий директор Асоціації Тетяна Бондаренко. Правління одноголосно голосувало за прийняття нових членів, серед яких представники 10 організацій, за посадами 3 професори, 10 доцентів, 4 старших викладачі, 5 завідувачів кафедри, 1 декан та ін.

Членство було запропоновано надати на поточний і наступний календарний рік, а потім продовжувати у разі участі у роботі Асоціації.

На засіданні були запропоновані наступні типи членства: І – індивідуальне; О – інституційне (на основі підписаного меморандуму); АІ – асоційоване індивідуальне (для іноземців); АО – асоційоване інституційне (для іноземних організацій та закладів освіти); Н – почесне (безстрокове).

Правління розглянуло і підтримало дизайн Свідоцтва по членство.

Останнім питання засідання була заслухана інформація про проведену під егідою Асоціації школу педагогічної майстерності «ОСВІТА 4.0 та педагогічна досконалість».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *