вул. Університетська, 16, м.Харків, 61003, Україна
+38 (067) 189 99 93
arpnoassociation@gmail.com

Воркшоп у Римі

АРПНО

З 5 по 6 жовтня 2023 року учасники проекту PAGOSTE радник ректора д.п.н., професор Коваленко Олена Єдуардівна, д.п.н. Васильєва Марина Петрівна та виконавчий директор громадської спілки «Асоціація з розвитку професійної та неперервної освіти», д.п.н. Бондаренко Тетяна Сергіївна в рамках шостого воркшопу здійснили робочу поїздку до Roma Tre University (Рим) https://www.uniroma3.it/ .

Завданнями зустрічі було:

  • підбити підсумки виконання робочих пакетів;
  • обговорити проект з критично налаштованим другом;
  • провести мозковий штурм для підготовки фінального звіту

З підсумками та звітом за іншим, третім та п’ятим робочим пакетом виступила партнер проекту Світлана Цимбалюк з Київського економічного університету ім. Вадима Гетьмана https://kneu.edu.ua/ . Представниця УІПА Тетяна Бондаренко виступила з презентацією «Плані та очікувані виклики управління на основі партнерства в УІПА» http://uipa.edu.ua/ua/ . Також партнери із Національного транспортного університету (м. Київ) http://www.ntu.edu.ua/ , Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К. Д. Ушинського (м. Одеса) https://www.pdpu.edu.ua / представили своє бачення та перспективи розвитку закладів після закінчення проекту ПАГОСТЕ.

Інший день воркшопу було присвячено підведенню підсумків шостого робочого пакету та було представлено презентацію стратегії сталого розвитку із запропонованими індексами вимірювання дієвості результатів.

За результатами проведення мозкового штурму для підготовки фінального звіту партнери отримали цінні рекомендації щодо особливостей підготовки та термінів здачі від координаторів Університету Констанца (Німеччина) https://www.uni-konstanz.de/en/ .

Також відбулося обговорення проекту та отримані презентації з критично налаштованим другом, отримані зауваження та побажання щодо удосконалення роботи над взаємодією між закладами професійного (професійно-технічного) освіти та партнерами проекту.

У рамках робочого візиту викладачі також мали змогу ознайомитися із визначними місцями Риму: Колізей, Пантеон, Фонтан Треві, Собор Святого Петра, Замок Святого Ангела. Також у програмі робочого візиту було знайомство з маленьким містечком Фраскаті, містом Вина та розкішними резиденціями у стилі пізнього Відродження та бароко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *