вул. Університетська, 16, м.Харків, 61003, Україна
+38 (067) 189 99 93
arpnoassociation@gmail.com

Пропозиції з оновлення Стандарту вищої освіти зі спеціальності 015 Професійна освіти (за спеціалізаціями) направлені до МОН

АРПНО

Затверджений 29.12.2022 оновлений професійний стандарт «Педагог професійного навчання» (розроблений Інститутом професійної освіти НАПН України) зумовив необхідність проведення у відповідність до нього діючого Стандарту вищої освіти зі спеціальності 015 Професійна освіти (за спеціалізаціями), затверджений МОН 21.11.2019.

На засіданні нашої Асоціації у березні 2023 р. було запропоновано започаткування робочої групи з вдосконалення та узгодження освітнього і професійного стандартів спеціальності 015. Дану ініціативу було обговорено спільно із представниками регіональних центрів та прийнято рішення підготувати необхідний проєкт Стандарту.

Після тривалого вдосконалення робота по проєкту оновленого стандарту завершена. Враховуючи рекомендації проєкту Erasmus+ «Нові механізми управління на основі партнерства та стандартизації підготовки викладачів професійної освіти в Україні», за підтримки «Асоціації з розвитку професійної та неперервної освіти» і за участі регіональних центрів професійної освіти Українською інженерно-педагогічною академією були ініційовані зміни та доповнення у діючий Стандарт вищої освіти зі спеціальності 015 Професійна освіти (за спеціалізаціями) для першого (бакалаврського) рівня вищої освіти. Проєкт стандарту направлений до МОН.

Очікуємо на зміни Стандарту вищої освіти зі спеціальності 015 Професійна освіти (за спеціалізаціями).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *